Vilniaus senamiesčio teatras
LT EN
Paslaugos

Neabejojame, kad savo svajonių šventę  turite kiekvienas. Tokią, kurios negalėtumėte pamiršti, nes noras patirti teigiamų emocijų – tiesiog nenumaldomas. Vilniaus Senamiesčio teatro komanda pasiruošusi sukurti Jūsų artimiesiems, vaikams, draugams, darbuotojams, bendradarbiams ar verslo partneriams nuostabią, paslapčių bei teigiamų emocijų kupiną šventinę nuotaiką ir aplinką. 

 

Mažiesiems galime suteikti pramogą tiek Kalėdų, tiek gimtadienių ar kitų švenčių proga pageidaujamoje vietoje – erdviose ir paslaptingose teatro, namų, kavinės, mokyklos ar darželio patalpose. Aktorių grupė atliks nuotaikingus teatralizuotus šventinius žaidimus, nepamirštamą lėlių spektaklį, susitikimą su Kalėdų seneliu ar teminius vakarėlius kuriuose įtrauks ir mažuosius žiūrovus į veiksmą. Užtikriname, jog tarsi pasakoje atsidūrę krykštaujantys mažieji taps dideliu džiaugsmu  jų tėveliams...

 

Jaunimui, suaugusiems, organizacijoms ir net miesto šventėms siūlome teminius vakarėlius bei teatralizuotą diskoteką unikalioje aplinkoje, nepamirštamą ir teigiamų emocijų kupiną fotosesiją teatre, galimybę sukurti unikalius papuošalus sau ir savo artimiesiems, įspūdingus bernvakarius ir mergvakarius, gimtadienius, teatralizuotą „Gydpirtės“ akciją, būrimo saloną, fakyrų šou ir daugelį šventinių atrakcijų. Jūsų pageidavimu galime atlikti šiuos pasirodymus: „Miestas“, „Šv. Kristoforas“, „Jūratė ir Kastytis“., „Sidabrinė naktis“       Renginiai stiprina ryšius ir įkvepia dirbti efektyviau. Su Vilniaus Senamiesčio teatru savo partnerius, draugus, artimuosius, klientus ir darbuotojus galite pakviesti į įsimintiną renginį. Tikimės, kad bendromis jėgomis paversime Jūsų šventę mažu stebuklu.

 
 Siūlome:
 

·      Kostiumų nuoma http://www.senamiescioteatras.lt/contents;398;

·      50 vietų salė (aparatūra, diskoteka, renginiai, pasirodymai);

·      Fakyrų pasirodymai;

·      Lėlių spektakliai;

·      Spektakliai gatvėje ir ne tik. Jūsų pageidavimu galime atlikti šiuos pasirodymus:

§ „Miestas“

§ „Šv. Kristoforas”

§ “Jūratė + Kastytis”

§ „Sidabrinė naktis“ http://www.senamiescioteatras.lt/contents;413

·      Rengiami teminiai vakarėliai;

·      Organizuojami teatralizuoti šventiniai pasirodymai http://www.senamiescioteatras.l/contents;6;;ph,xzkaiqht2sieltpf5dqg.jpg;gid,6;

·      “Naujametinis detektyvas” ir daug kitų šventinių žaidimų;

·      Fotostudija su teatro drabužiais ir grimu http://www.senamiescioteatras.lt/contents;3;

·      Teatrališko grimo, kaukių darymosi pamokos;

·      Patalpos parodoms bei ekspozicijoms unikalioje vietoje;

·      Atskleisime papuošalų kūrimo ir keramikos meno paslaptis;

·      Gydpirtės, būrimo salono ir daugelio kitų teatralizuotų akcijų http://www.senamiescioteatras.lt/contents;400;

·      Teatralizuotos ekskursijos po naktinį Vilniaus senamiestį;

·      Bernvakariai, mergvakariai, gimtadieniai, grupių susitikimai ir kita http://www.senamiescioteatras.lt/contents;403. 

 
 
GYDPIRTĖ
 
 

Stebuklingas būstas - tai pirtim pavirsta su žolių garine (kojoms, rankoms, veidui atgaivinti), tai gydomųjų žolelių „profilaktoriumu“, kur gydoma stebuklinga  žolelių arbata, tai meditavimo vieta su taškiniu masažu. Visiems pagal pageidavimus. Pagrindinis veiksmas: keturi aktoriai - pirtininkai gydytojai gerai įkaitina pirtį (bitininko dūle leidžia pro pirties tarpus dūmus ), viduje, verda puoduose vandenį, kurį naudoja arbatai, garinėms vonioms daryti, priima „ligonius“, gydo jų kūną ir sielą. Neabejokite, tai tikrai veikia.

 
 
Vaidina: 4 aktoriai

Trukmė: 1val.  (galima kartoti daug kartų su pertraukomis)

Priemonės: malkos, vienkartiniai indai, medus, vanduo, gėrimas servetėlės,, arbata, vantos, papuošimai

 
 
KOMPANIJA
 
 

Vaidina keturi aktoriai: ragana, du velniai ir kunigas. Kas ką. Kunigas bando atvesti į doros kelią, ragana – užkerėti naudos apturėti, velniams rūpi Kunigo - siela laimėti.

 
 

MEILĖS DAINIAI

 
 

Keturi lyriški, frakais apsirengia jaunuoliai vaikšto gatvėmis ir dainuoja merginoms, moterims, mergaitėms meilės dainas.

     
 
 
 

Kostiumų nuoma:
Galerija

Tel.: +370 5 2134064 arba +37068791661
 
Užsakomieji pasirodymai